FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Sea You Apartments42ofert

Sea You - Malczewskiego, Sopot

Naszym gościom oferujemy apartament na pierwszym piętrze o powierzchni 55m2. Posiada on trzy pokoje: dwie sypialnie, salon z balkonem, wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. W apartamencie może wypocząć wygodnie 6 osób.

Sea You - Bulwar, Gdynia
Cena już od220,00 zł

Nasz apartament to wygodne mieszkanie dla maksymalnie 2 osób dorosłych i dziecka, zlokalizowany w spokojnej części miasta. Zaaranżowany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół.

Sea You - Kraszewskiego, Sopot

Nasz apartament to wygodne mieszkanie dla maksymalnie 4 osób, zlokalizowane w spokojnej części miasta. Zaaranżowane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Dużym plusem naszego miejsca jest jego usytuowanie na pierwszym piętrze.

Sea You - Okrzei, Sopot
Cena już od243,66 zł

Naszym gościom oferujemy apartament na czwartym piętrze o powierzchni 27m2 (budynek bez windy). Kawalerka składa się z sypialni, prywatnej łazienki i aneksu kuchennego z częścią jadalną. W apartamencie mogą wypocząć wygodnie 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Mikrokawalerka nr 3

Komfortowy pokój z prywatną łazienką z prysznicem oraz aneksem kuchennym wyposażonym w: kuchenkę indukcyjną, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla dwóch osób.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Mikrokawalerka nr 1

Przytulny, kompaktowy pokój z prywatną łazienką oraz aneksem kuchennym wyposażonym w: kuchenkę indukcyjną i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla dwóch osób.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Mikrokawalerka nr 4

Klimatyczny pokój z prywatną łazienką (znajdującą się po drugiej stronie korytarza) oraz aneksem kuchennym wyposażonym w: kuchenkę indukcyjną, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla dwóch o

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Kawalerka nr 1
Cena już od225,82 zł

Przestronna kawalerka na parterze z prywatną łazienką z wanną oraz aneksem kuchennym wyposażonym w: kuchenkę, piekarnik, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla nawet czterech osób.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Apartament nr 2

Przestronne mieszkanie w suterenie uroczego sopockiego domku z prywatną łazienką z prysznicem oraz kuchnią wyposażoną w: kuchenkę, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla nawet ośmiu osób.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Apartament nr 1

Przestronne mieszkanie w suterenie z prywatną łazienką z prysznicem oraz kuchnią wyposażoną w: kuchenkę, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla nawet pięciu osób.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Mikrokawalerka nr 2

Przestronny i przytulny pokój z prywatną łazienką oraz aneksem kuchennym wyposażonym w: kuchenkę indukcyjną i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla trzech osób.

Sea You - Przytulny, Gdynia
Cena już od261,90 zł

Nasz apartament to wygodne mieszkanie dla maksymalnie 5 osób dorosłych i małego dziecka, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta 8 minut pieszo od centrum. Zaaranżowany z dobrej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Mikrokawalerka nr 5

Komfortowy pokój z prywatną łazienką z prysznicem oraz aneksem kuchennym wyposażonym w: kuchenkę indukcyjną, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla dwóch osób.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Kawalerka nr 2
Cena już od185,00 zł

Komfortowa kawalerka na parterze z prywatną łazienką z prysznicem oraz aneksem kuchennym wyposażonym w: kuchenkę, piekarnik, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla nawet czterech osób.

Sea You - Przy Molo, Gdynia

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji zaledwie 300 m od Orłowskiego Mola oraz Klifu. Bliskość natury, cisza, spokój to tylko niektóre zalety tej lokalizacji, Umeblowanie i aranżacja apartamentu umożliwia wygodny wypoczynek nawet dla 6 osób.

Sea You - Brzeźno, Gdańsk

Przytulny apartament z prywatną łazienką oraz kuchnią (wyposażony w: lodówkę, kuchenkę z piekarnikiem, pralkę) zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla dwóch osób. W okolicy plaża, molo, park i inne liczne atrakcje.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot, Apartament nr 3

Wygodne mieszkanie na parterze uroczego sopockiego domku z prywatną łazienką z prysznicem oraz kuchnią wyposażoną w: kuchenkę, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla nawet siedmiu osób.

Sea You | Natalia-Kamila, Sopot - Apartament nr 4

Komfortowe mieszkanie na piętrze uroczego sopockiego domku z prywatną łazienką z prysznicem oraz kuchnią wyposażoną w: kuchenkę, lodówkę i przybory niezbędne do przygotowania posiłków, zapewniający komfortowy wakacyjny wypoczynek dla nawet ośmiu osób.

Sea You - Słoneczny, Gdańsk
Cena już od242,50 zł

Do wynajęcia bardzo ładny apartament w dzielnicy Gdańsk - Przymorze. Zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiego Parku Reagana z wieloma placami zabaw dla dzieci, ścieżkami pieszo-rowerowymi - apartament w odległości 900 m od morza!

Sea You - Old Town Ogarna, Gdańsk

Nasz apartament to wyjątkowe miejsce w samym sercu Gdańskiej Starówki. Stąd już jednie 150m do Długiego Targu i największych zabytków Gdańska.

Sea You - Sea Towers, Gdynia

Naszym gościom oferujemy bardzo ładny, słoneczny 3 pokojowy apartament zlokalizowany na 3 piętrze w trzydziesto dwu piętrowym apartamentowcu nad samym brzegiem Zatoki Gdańskiej. Możliwość noclegu dla 6 osób!

Sea You - Morskie Opowieści, Gdynia
Cena już od339,50 zł

Nasz apartament to wygodne mieszkanie dla maksymalnie 6 osób dorosłych i dziecka, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta 8 minut pieszo od centrum. Zaaranżowany z dobrej jakości modnych materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Bardzo dobra l

Sea You - Transatlantyk, Gdynia

Nasz apartament to wygodne mieszkanie dla maksymalnie 4 osób dorosłych i dziecka, zlokalizowany w centrum Gdyni i wyposażony we wszystko co niezbędne. Bardzo dobra lokalizacja sprzyja wypadom na plażę, do restauracji, pubu itp. Ogromną zaletą jest ogródek

Sea You - Old Town Motława, Gdańsk
Cena już od225,53 zł

Nasz apartament to przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2., gdzie na 2 łóżkach: dużym podwójnym i rozkładanej sofie, może komfortowo wypoczywać nawet 4 dorosłych. W mieszkaniu bez problemu można zmieścić turystyczne łóżeczko dla dziecka...

Sea You - Nadmorski Dwór IV, Gdańsk

Naszym gościom oferujemy bardzo ładny, słoneczny 2 pokojowy apartament z oddzielną kuchnią, zlokalizowany na 3 piętrze w cztero kondygnacyjnym apartamentowcu zlokalizowanym w pasie nadmorskim - 800m od piaszczystej plaży Zatoki Gdańskiej.

Sea You - Nadmorski Dwór VI, Gdańsk

Naszym gościom oferujemy bardzo ładny, słoneczny 2 pokojowy apartament zlokalizowany na 3 piętrze w cztero kondygnacyjnym apartamentowcu USYTUOWANYM w pasie nadmorskim - 800m od piaszczystej plaży Zatoki Gdańskiej.

Sea You - Nadmorski Dwór I, Gdańsk

Naszym gościom oferujemy bardzo ładny, słoneczny 2 pokojowy apartament zlokalizowany na parterze w cztero kondygnacyjnym apartamentowcu usytuowanym w pasie nadmorskim - 800m od piaszczystej plaży Zatoki Gdańskiej.

Sea You - Nadmorski Dwór II, Gdańsk

Naszym gościom oferujemy bardzo ładny, słoneczny 2 pokojowy apartament zlokalizowany na parterze w trzy piętrowym apartamentowcu usytuowanym w pasie nadmorskim - 800m od piaszczystej plaży Zatoki Gdańskiej.

Sea You | Kamienica, Gdynia - Apartament 10b

Nasz apartament to wygodne mieszkanie dla maksymalnie 4 osób dorosłych i małego dziecka, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta 8 minut pieszo od centrum. Zaaranżowany z dobrej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. W tej lokali

Sea You | Kamienica, Gdynia - Apartament 7

Nasz apartament to wygodne mieszkanie dla maksymalnie 4 osób dorosłych i dziecka, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta 8 minut pieszo od centrum. Zaaranżowany z dobrej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół.

Sea You | Kamienica, Gdynia - Apartament 8

Nasz apartament to wygodne mieszkanie dla maksymalnie 5 osób dorosłych i dziecka, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta 8 minut pieszo od centrum. Zaaranżowany z dobrej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół.

Sea You - Lazurowy, Gdańsk
Cena już od350,00 zł

Do wynajęcia bardzo ładny apartament w dzielnicy Gdańsk - Przymorze. Mieszkanie zlokalizowane w odległości 700m od nadmorskiego Parku Reagana, gdzie znajduje się wiele placów zabaw dla dzieci, ścieżek pieszo-rowerowych. Do Zatoki Gdańskiej raptem 1300m!

Sea You - Park Przymorze, Gdańsk
Cena już od329,32 zł

Do wynajęcia bardzo ładny apartament w dzielnicy Gdańsk - Żabianka. Zlokalizowany w odległości 300m od nadmorskiego Parku Reagana z wieloma placami zabaw oraz ścieżkami pieszo-rowerowych. Do piaszczystej plaży Zatoki Gdański raptem 1000m!

Sea You - Bankowiec, Gdynia - Pokój nr 1
Cena już od184,30 zł

Oferujemy Państwu przestronny pokój 2 osobowy (18 m2) w mieszkaniu 4 pokojowym w Centrum Gdyni. Do dyspozycji także wspólna kuchnia z jadalnią, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane zaledwie 1000m od Gdyńskiej Plaży Miejskiej.

Sea You - Nadmorski Dwór VII, Gdańsk
Cena już od395,00 zł

Naszym gościom oferujemy bardzo ładny, słoneczny 2 pokojowy apartament zlokalizowany na 2 piętrze w cztero kondygnacyjnym apartamentowcu usytuowanym w pasie nadmorskim - 800m od piaszczystej plaży Zatoki Gdańskiej.

Sea You - Bankowiec, Gdynia - Pokój nr 2
Cena już od223,10 zł

Oferujemy Państwu przestronny pokój 3 osobowy (22 m2) w mieszkaniu 4 pokojowym w Centrum Gdyni. Do dyspozycji także wspólna kuchnia z jadalnią, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane zaledwie 1000m od Gdyńskiej Plaży Miejskiej.

Sea You - Bankowiec, Gdynia - Pokój nr 3
Cena już od203,70 zł

Oferujemy Państwu przestronny pokój 2 osobowy (18 m2) w mieszkaniu 4 pokojowym w Centrum Gdyni. Do dyspozycji także wspólna kuchnia z jadalnią, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane zaledwie 1000m od Gdyńskiej Plaży Miejskiej.

Sea You - Bankowiec, Gdynia - Pokój nr 4
Cena już od145,50 zł

Oferujemy Państwu pokój 1 osobowy (7 m2) w mieszkaniu 4 pokojowym w Centrum Gdyni. Do dyspozycji także wspólna kuchnia z jadalnią, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane zaledwie 1000m od Gdyńskiej Plaży Miejskiej.

Sea You - City Center, Gdynia - Pokój nr 1
Cena już od169,36 zł

Oferujemy Państwu pokój 2 osobowy w mieszkaniu 4 pokojowym w Centrum Gdyni. Do dyspozycji także wspólny aneks kuchenny z jadalnią, dwie pełne łazienki oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane zaledwie 1000m od Gdyńskiej Plaży Miejskiej.

Sea You - City Center, Gdynia - Pokój nr 2
Cena już od169,36 zł

Oferujemy Państwu pokój 2 osobowy w mieszkaniu 4 pokojowym w Centrum Gdyni. Do dyspozycji także wspólny aneks kuchenny z jadalnią, dwie pełne łazienki oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane zaledwie 1000m od Gdyńskiej Plaży Miejskiej.

Sea You - City Center, Gdynia - Pokój nr 3
Cena już od169,36 zł

Oferujemy Państwu pokój 2 osobowy w mieszkaniu 4 pokojowym w Centrum Gdyni. Do dyspozycji także wspólny aneks kuchenny z jadalnią, dwie pełne łazienki oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane zaledwie 1000m od Gdyńskiej Plaży Miejskiej.

Sea You - City Center, Gdynia - Pokój nr 4
Cena już od141,14 zł

Oferujemy Państwu pokój 1 osobowy w mieszkaniu 4 pokojowym w Centrum Gdyni. Do dyspozycji także wspólny aneks kuchenny z jadalnią, dwie pełne łazienki oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane zaledwie 1000m od Gdyńskiej Plaży Miejskiej.